چه زمانی، زمان مناسب برای فروش بیت کوین است؟ -"هرگز" مارک یوسکو پاسخ می دهد

چه زمانی، زمان مناسب برای فروش بیت کوین است؟ -"هرگز" مارک یوسکو پاسخ می دهد
1398/07/06
| 640

یوسکو درباره‌ی خرید بیت کوین: تمام اندیکاتورها در حال رشد هستند

 

مارک یوسکو، بنیانگدار و مدیر ارشد سرمایه گذاری مورگان گریک کپیتال (Morgan Greek Capital) در گفتگویی با CNBC در روز ۲۷ سپتامبر، تاریخ ۱۰ ساله‌ی بیت کوین را با آمازون مقایسه کرد و گفت:

بیت کوین یک خرید است و هیچگاه، زمان مناسبی برای فروش آن نیست.


وی در پاسخ به ابراز نگرانی‌های ملیسا لی، میزبان همیشگی ارزهای دیجیتال این رسانه، درباره‌ی سقوط قیمت بیت کوین به کمتر از ۸۰۰۰ دلار چنین اظهاراتی را انجام داد.


به عقیده‌ی یوسکو، علیرغم اینکه قیمت
بیت کوین می تواند رشد و سقوط داشته باشد، اما رشد سال به سال آن دلیل محکمی برای خرید و عدم فروش بیت کوین به حساب می‌آید‌.

او اینگونه توضیح داد:

 

تمام اندیکاتورها و ارزش شبکه بیت کوین دائم در حال رشد است؛ قیمت هر دارایی ممکن است نوسان داشته باشد.به عنوان مثال می توان به رشد صعودی و ادامه دار هش‌ریت شبکه، افزایش حجم معاملات و تعداد کیف پول‌های بیت کوین طی سال جاری اشاره کرد.

 

شرط بندی برای بازگشت روند صعودی قیمت بیت کوین

 

مارک یوسکو همچنین، فروش بیت کوین را همانند فروش سهام آمازون دانست. با توجه به رشد همیشگی این سهام، فروش آن تا کنون برای هیچ کس سودمند نبوده است.
 

در هر سال، از جمله امسال، افت دو رقمی داشته است. متوسط سقوط ۳۱ درصدی و دوبار ۹۰ درصدی. زمان مناسب برای فروش کی بود؟ هرگز.تام لی، بنیانگذار مشاوران جهانی فاندسترت (Fundstrat) نیز در اوایل این ماه پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین با اوج گرفتن شاخص S&P 500، تقویت خواهد شد.