10 میلیارد دلار بیت کوین در کیف پول های 8 صرافی بزرگ جهان

10 میلیارد دلار بیت کوین در کیف پول های 8 صرافی بزرگ جهان
1398/07/17
| 1035

به نقل از کوین تلگراف، بر اساس توئیتی از توکن آنالیست، حدود 7 درصد از کل بیت کوین های موجود درحال گردش بازار، در کیف پول های هشت صرافی بزرگ ارز دیجیتال نگهداری می شود.

صرافی ها بزرگترین ذخیره کنندگان بیت کوین هستند

طبق این توئیت که در روز 8 اکتبر منتشر شد، مقدار ارزهای دیجیتال برتر، از جمله بیت کوینی که در کیف پول های این صرافی ها موجود هستند، همواره در حال افزایش هستند.

این حساب توئیتری که به توسعه ی اتفاقات مهم در حال حاضر و کل تاریخ بلاک چین می پردازد، این کیف پول ها را بزرگترین هودلرها ویا ذخیره کنندگان ارزهای دیجیتال نامید و تخمین زد که حدود 1.2 میلیون کوین در آنها نگهداری می شود.

طبق نموداری، صرافی Huobi Group در حال حاضر با بیشترین حجم بیت کوین موجود در کیف پول هایش، در رتبه ی نخست قرار دارد. صرافی های بایننس (Binance) و بیتمکس (BitMEX) نیز برای رتبه ی دوم می جنگند.

 

تولد کلمه هودل (HODL)

این کلمه که در روز 18 دسامبر متولد شد، اولین بار حدود 6 سال پیش در گردهمایی بیت کوین تاک، زمانی که بیت کوین پس از رسیدن به قیمت 1000 دلار شروع به سقوط کرده بود گفته شد.

گیم کیوبی (GameKyuubi) عضو بیت کوین تاک بود که برای اولین بار به این کلمه که اکنون به طور جهانی به معنی توصیه برای نگه داشتن دارایی های دیجیتال در زمانی که بازار دچار "ترس،عدم قطعیت و اظطراب" شده است شناخته می شود، اعتبار بخشید. او این کلمه را با اشتباه در تایپ کلمه “Hold” (به معنی نگه داشتن)، که در پستی که مخالف با فروش بیت کوین بود، به وجود آورد.

قیمت بیت کوین افزایش خواهد یافت


به نقل از کوین تلگراف، بیگ چدز،تحلیلگر CNBC گفت بازار در روزهای پیش رو به نظر خرسی می آید، اما بازار بیت کوین به زودی گاوی خواهد شد.