"جاستین سان" (Justin Sun)،ضیافت ناهار خیریه با "وارن بافت" (Warren Buffet) را بنا به دلایل پزشکی به تعویق انداخت.

"جاستین سان" (Justin Sun)،ضیافت ناهار خیریه با "وارن بافت" (Warren Buffet) را بنا به دلایل پزشکی به تعویق انداخت.
1398/05/01
| 603

بنیاد ترون ضیافت وارن بافت و کنفرانسهای خبری را به تاریخ نامعلومی موکول کرد. طبق یک پست رسمی توئیتر، "جاستین سان" که به تازگی  در مزایده‌ای خیریه، برنده یک ناهار با "وارن بافت" شده بود، در حال حاضر بسبب داشتن سنگ کلیه خارج از کمیسیون است و با تایید احزاب مرتبط، این ضیافت به زمان دیگری موکول گردید.

"جاستین سان"موسس و مدیر عامل "ترون" ،در ماه ژوئن، مزایده‌ی خیریه‌‌ ebay را برای داشتن ضیافت ناهار با "وارن بافت" ، سرمایه گذار و مدیرعامل موفق و مشهور Berkshire Hathaway،برنده شد. ظاهرا مبلغ پیشنهادی او ۴,۵۶۷,۸۸۸ دلار بوده که بالاترین پیشنهاد در تاریخ بیست ساله‌ی این رویداد است.

در روز ۱۹ ژوئیه، "جرمی آلایر" (Jeremy Allaire)، مدیرعامل شرکت فعال در حوزه پرداخت بلاک چینی، یعنی "circle"، دعوت سان برای حضور در این ضیافت پذیرفت. علاوه بر آلایر، بنیان گذار لایت کوین،"چارلی لی" (Charlie Lee) هم در این مجلس حضور خواهد داشت.

وارن بافت دیدگاههای چالش برانگیزی بر علیه ارزهای دیجیتال منتشر کرده است. در ماه می، وارن گفت که ارزهای دیجیتال عاقبت بدی خواهند داشت و بیت کوین را "احتمالا مرگ موش کامل" نامید.

او به تازگی اظهار داشت ک بیت کوین یک توهم است، ظاهرا به این دلیل که بلاک چین به بیت کوین بستگی ندارد و یا به طور فعال چیزی را تولید نمی کند.

وارن میگوید:

 شما میتوانید تمام روز به آن خیره باشید و خواهید دید که هیچ بیت کوین یا هرچیزی دیگری از آن خارج نمیشود. اساسا این موضوع یک توهن است.