آیا قیمت بیت کوین در ابتدای یک روند صعودی قرار دارد؟

آیا قیمت بیت کوین در ابتدای یک روند صعودی قرار دارد؟
1398/10/09
| 574

قیمت بیت کوین پس از مدت نسبتا زیادی که بالای 8000 دلار ایستاده بود، ماه گذشته با یک سقوط نسبتا سریع مواجه شد و خرید بیت کوین در قیمت 6500 دلار انجام می گرفت. در حال حاضر خرید بیت کوین در صرافی ارز دیجیتال بایننس با قیمت 7320 دلار انجام می گیرد که نسبت به اوج قیمتش در سال 2019، یعنی 13900 دلار در 6 ماه گذشته، 46.7 درصد کاهش یافته است.

همانطور که در مطالب گذشته نیز راجع به نظر تحلیلگران درباره قیمت بیت کوین در سال 2020 صحبت کردیم، این بار می خواهیم نظر یکی از تحلیلگران بزرگ و سرشناس بازار ارزهای دیجیتال، ویلی وو (Willy Woo) را بیان کنیم.

ویلی وو در جدیدترین اظهار نظر خود درباره آینده قیمت بیت کوین، گفت که بازار بیت کوین را صعودی می بیند و این بازار در فاز انباشت دوباره قرار دارد. وی از فاز انباشت با جمله "گذار بیت کوین از پول احمق ها به سمت پول باهوش ها" یاد می کند.

وو گفت که دلیل اصلی این اتفاق، توانایی بازار در برطرف کردن نیازهای انواع معامله گران است و اعتقاد دارد که در این فاز احتمال افزایش یا کاهش قیمت بیت کوین وجود دارد اما نمی شود گفت که سقوط قیمت در نتیجه توزیع قیمت اتفاق افتاده است.

وی افزود:

قسمت مهم ماجرا پس از این فاز مشخص خواهد شد که خود تعیین کننده توزیع یا انباشت قیمت است.

خرید بیت کوین

ویلی وو پیش تر نیز در توئیتی این چنین گفته بود:

آیا بازار نزولی است؟ نه، اکنون در فاز انباشت دوباره بازار صعودی قرار داریم.

وو در تشریح پیش‌بینی پیشین خود که گفته بود بازار نزولی خواهد بود می‌گوید که این پیش‌بینی در نتیجه مقایسه نوار سختی و فشار فروش ماینرها انجام شده بود.

اوایل ماه جاری وو اعلام کرد که یک روند صعودیِ ناشی از گردش سرمایه در حال ایجاد است و همین مسئله سبب بروز بازار صعودی خواهد شد. او در ادامه افزود که شاهد کف قیمت هستیم. بنا بر گفته‌های وو، نوسانات قیمت نیز از این روند پیروی خواهد کرد. در توییت وو می‌خوانیم:

از حالا به بعد خود را برای تاثیرات صعودی هاوینگ آماده کنید.

 

خرید بیت کوین

جهت خرید بیت کوین و یا فروش بیت کوین، می توانید از اینجا اقدام کنید.

همچنین برای خرید بهترین دستگاه های ماینر بیت کوین، می توایند به سایت پارسیان ماینر مراجعه فرمایید. جهت خرید ماینر و استعلام قیمت دستگاه ماینر اینجا کلیک کنید.