کاهش قیمت بیت کوین تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

کاهش قیمت بیت کوین تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟
1398/07/08
| 566

کاهش دو هزار دلاری قیمت بیت کوین از هفته گذشته تا به امروز باعث شده تا روزهای خونین رمز ارزها ادامه داشته باشد و بازار ارزهای دیجیتال روی موج قرمز قرار گیرند.

بازار ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر روزهایی خونین و با نوسانات متعددی را تجربه کرده‌ است.  تا جایی که این نوسانات گسترده و کاهش قیمت ارزهای دیجیتال، باعث شده تا برخی از سرمایه گذاران، سرمایه ی خود را از این بازار خارج کنند.

همچنین با وجود کاهش قیمت رمزارزها، فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری‌های جدید در بازار ارزهای دیجیتال فراهم شده است.
بیت کوین به عنوان رایج ترین و محبوب ترین ارز دیجیتال جهان با ۶۶.۵۴ درصد از سهم بازار و حجم بازار ۱۴۱ میلیارد دلاری، کاهش قیمت زیادی را در روزهای اخیر تجربه کرده و قیمت هر واحد این ارز دیجیتال از بیشتر از 9500 دلار در هفته گذشته، به حدود 8هزار دلار سقوط کرده و این روند بر اساس اعلام کارشناسان و بررسی نمودارها تا رسیدن به نقطه حمایت و ثبات نسبتی و پس از آن، رشد با سرعت پایین ادامه خواهد داشت.


قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین طی هفته اخیر کاهش 21 درصدی را تجربه کرده و همین موضوع سبب ریزش قیمت سایر رمز ارزها از جمله اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین و مونرو شده است.

نمودارها نشان می‌دهند که بازار
ارزهای دیجیتال در وضعیتی قرمز قرار دارد و افت قیمت بیت کوین، بازار را به پایین کشیده و برخی از کارشناسان نسبت به این موضوع و ریزش بازار نگران هستند.

کارشناسان در بررسی سناریوهای مورد نظر در زمینه ی معامله ی
بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بر این موضوع تاکید دارند که قیمت بیت کوین به کمتر از 7هزار دلار نخواهد رسید و صرفا امکان کاهش بسیار محدود بیت کوین و پس از آن شروع رشد قیمت وجود دارد.

بیشترین محاسبات و نظرهای اعلام شده حاکی از آن است که
بیت کوین در قیمت فعلی رشدهای محدود و ثبات نسبتی پیدا خواهد کرد، چرا که قیمت واقعی این رمز ارز دارای ثباتی نسبی است اما برای رشد مورد نظر، قیمت بیت کوین باید در مدت مشابه سال آینده به بیشتر از ۱۱ هزار دلار برسد که از نظر بسیاری از افراد این موضوع با توجه به نوسانات متعدد بسیار دور از ذهن است.