همکاری صرافی ارز دیجیتال بایننس با پلتفرم پکسفول

همکاری صرافی ارز دیجیتال بایننس با پلتفرم پکسفول
1398/09/27
| 992

به نقل از کوین تلگراف، بایننس، یکی از بزرگترین صرافی ارز دیجیتال های دنیا، اخیرا از همکاری خود با پلتفرم پکسفول (Paxful) خبر داد. پکسفول یک پلتفرم همتا به همتا (Peer to Peer) است که قرار است به درگاه بایننس برای پرداخت با ارز فیات تبدیل شود.

طبق این خبر، کاربران بایننس از این پس می توانند برای خرید بیت کوین با 167 ارز فیات مختلف از این پلتفرم استفاده کنند. از جمله این ارزها می توان به روبل روسیه، دانگ ویتنام، روپیه اندونزی، نایرا نیجریه، پزو کلمبیا، پوند بریتانیا، پزو مکزیک، دلار کانادا، یورو و پزو آرژانتین اشاره کرد. 

مدیرعامل بایننس، جانگ پنگ ژائو در این رابطه گفت:

این اقدام باعث شکل گیری همکاری مهمی بین صرافی ارز دیجیتال بایننس و پلتفرم همتا به همتای پکسفول شده است که در پی آن، مجموعه کاربران جدید به روش های پرداخت با ارزهای سنتی مختلفی دسترسی خواهند داشت. این روش ها شامل انتقال بانکی ارزهای داخلی و بعضی از محبوب ترین کیف پول های دیجیتال می‌باشد. بایننس به عنوان یکی از معدود صرافی هایی که این سرویس را با همکاری پکسفول به کاربران ارائه می‌دهد، به دنبال روش ها و فرصت های جدیدی برای ارائه گزینه های ارز سنتی به ارز دیجیتال بیشتری به عموم مردم هستیم. 

 

خرید بیت کوین

وی هدف بایننس از همکاری با این پلتفرم را ارائه دسترسی و کمک به 2 میلیارد نفر در سراسر جهان است که به خدمات بانکی دسترسی ندارند. از آنجا که بخش عمده ای از این مردم در کشورهای در حال توسعه مانند آفریقای جنوبی هستند، گزارش ماه اکتبر این صرافی ارز دیجیتال نشان دهنده افزایش 2800 درصدی معاملات خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نسبت به سال گذشته، از طریق این پلتفرم است.

پیش از این نیز، یننس بایننس از همکاری خود با سیستم پرداخت Advcash خبر داده بود که امکان خرید بیت کوین را با استفاده از ارزهای فیاتی نظیر یورو، روبل روسیه، هریونیا اوکراین و تنگه قزاقستان ممکن می ساخت.

 


خرید بیت کوین با کارمزد صفربایننس به منظور جذب کاربران جدید به پلتفرم خود، کارمزد صفر را برای واریز هر یک از ارزهای یورو، روبل، هریونیا و تنگه با استفاده از Advcash Wallet در نظر گرفته است. کاربران بایننس نه تنها می توانند به خرید و فروش بیت کوین، اتر و XRP را از کیف پول های بایننس به طور مستقیم با استفاده از ارزهای فیات بپردازند، بلکه می توانند با استفاده از کارت های بانکی و همچنین کیف پول های Advcash واریز و برداشت داشته باشند.

قیمت بیت کوین

پس از اینکه ارز فیات به کیف پول بایننس واریز شد، کاربران می توانند ارز دیجیتال خود را با ارز سنتی مستقیما در صفحه Buy and Sell Crypto خرید و فروش کنند و این کار را می توانند به راحتی با گزینه خرید و فروش با یک کلیک یا One-Click Buy/Sell انجام دهند. One-Click Buy/Sell گزینه ای است که با کلیک بر روی آن می توانید به راحتی خرید و فروش انجام دهید. همچنین بایننس در بیانیه خود ذکر کرد که این گزینه به کاربران امکان می دهد که ارزهای دیجیتال را بسیار سریع و راحت بدون هیچ نمودار با سفارش پیچیده ای خرید و فروش کنند و همچنین اطلاعات قیمت واقعی را برای کاربران فراهم می کند تا مستقیما معاملات خود را انجام دهند.

ظاهراً بایننس بخش چشمگیری از منابع خود را به ایجاد زیرساخت ها و همکاری های ارز سنتی اختصاص داده است. طبق گزارش کوین تلگراف، امروز این صرافی عرضه درگاه ارزهای سنتی خود برای آمریکای جنوبی و مرکزی را اعلام کرده است.

علاوه بر این، در ماه نوامبر بایننس پشتیبانی از خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال یا لیر ترکیه و همکاری با اپراتور استیل کوین پکسوس (Paxos) را پیاده سازی درگاه ارزهای سنتی اعلام کرده بود.

 


قیمت بیت کوین به 16,000می رسد


فروش بیت کوین

چانگ پنگ ژائو چندی پیش، پیش بینی خود را درباره آینده قیمت بیت کوین را  16,000 دلار اعلام کرد و گفت که معتقد است که قیمت این ارز دیجیتال به زودی به این رقم خواد رسید. وی افزود:

پیش بینی قیمت آسان است. درست بودن زمان بندی آن است که کار را دشوار میکند. به زودی قیمت 16000 دلاری بیت کوین را خواهیم دید. همین حالا که داریم درباره این موضوع صحبت میکنیم، 1.4 میلیارد نفر روی آن کار می کنند.


این پیام پاسخی به توییت کاربر دیگری است که میگوید پیش بینی یک کاربر ناشناس که گفته بود قیمت این ارز دیجیتال تا پایان ماه اکتبر 16،000 دلار خواهد شد، اشتباه بوده است. این پیش بینی همچنین بیان داشته که قیمت در سه ماهه اول سال آینده به 29000 دلار، در سه ماهه سوم به 56000 دلار و در سه ماهه چهارم سال 2020، به 87000 دلار خواهد رسید.

در عین حال، پیش بینی های دیگر اعتدال کمتری دارند. به عنوان مثال، جان مک آفی اخیرا روی پیش بینی خود که گفته بود قیمت بیت کوین در سال 2020، یک میلیون دلاری خواهد شد تاکید کرده و اظهار داشته است که افزایش بعدی قیمت به دلیل کمیابی آن خواهد بود.

 


صرافی ارز دیجیتال بایننس دارای حجم معاملات بسیار بالاست


خرید و فروش بیت کوین

در همین حین، دیروز آقای ژائو ادعا کرد که صرافی بایننس، بیشترین حجم معاملاتی را در بین پلتفرم های غیرمتمرکز دارد. وی میگوید:

صرافی بایننس در حال حاضر بزرگترین صرافی غیرمتمرکز از نظر حجم معاملات بیت کوین در جهان است. مدتی زمان میبرد تا تطبیق ایجاد شود.

 

داده های هفته های اخیر منتشر شده توسط صرافی بایننس نشان می دهد که بایننس چِین، بلاکچینی که پلتفرم این صرافی غیرمتمرکز را تغذیه میکند، در حال حاضر، بیش از 26 میلیون تراکنش ارسال شده توسط حدود 290 هزار آدرس دارد.