بیتگو 20 درصد تراکنش های بیت کوین را پردازش میکند

بیتگو 20 درصد تراکنش های بیت کوین را پردازش میکند
1398/08/22
| 846

به نقل از کوین دسک از کنفرانش دیروز در نیویورک، در حال حاضر بیت گو (BitGO) بیش از 20 درصد تراکنشهای خرید و فروش بیت کوین در شبکه را پردازش می کند.

این خبر از سمت نگدارنده و صادرکننده و همچنین ارائه دهنده کیف پول های داغ و سرد ارزهای دیجیتال، به این معنی است که سهام قابل توجهی از معاملات مبتنی بر بلاکچین از این سرویس عبور می کنند که نشانه قدرت بالای این شرکت در این محیط است.

این موضوع همچنین سوالاتی را نیز به وجود می آورند: "آیا این دارایی ها در صورت به وجود آمدن اختلال در بیت گو، در خطر خواهند بود؟" اما وقتی که این سوال به طور مستقیم از مایک بلش (Mike Belshe)، مدبرعامل این شرکت پرسیده شد گفت:

جایی برای نگرانی در این رابطه وجود ندارد. کار بزرگی که ما انجام می دهیم، حذف نقاط ضعف است.


خرید بیت کوین


وی افزود:

سیستم کلید چند امضایی BitGo حتی اگر یک لایه هم تقض شود، دارایی ها را تضمین میکند و مشتری کلیدها را نگه می دارد و با خیال راحت می تواند به خرید و یا فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بپردازد.


او همچنین گفت:

این یک اطمینان بزرگ برای مشتریان ماست که در هر موقعیتی می توانند کنترل دارایی های خودشان را در دست داشته باشند. بیت گو شریک معتمد آنهاست که بر روی بالابردن امنیت و بزرگتر کردن بازار برای دارایی های دیجیتال تمرکز دارد.