صرافی بیتفینکس از این پس از شبکه لایتنینگ پشتیبانی می‌کند

صرافی بیتفینکس از این پس از شبکه لایتنینگ پشتیبانی می‌کند
1398/09/12
| 743

صرافی ارز دیجیتال بیتفنیکس (BitFinex) اخیرا خبری را توسط سرویس ایمیل های جمعی به اطلاع کاربران خود رسانده است که تایید می کند از این پس از شبکه لایتنینگ بیت کوین پشتیبانی خواهد کرد. 

به نقل از کوین تلگراف، صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس به تازگی اعلام کرده است که قصد تغییر کلی عادت های کاربرانش در خصوص پرداخت هایشان را دارد. مسئول بخش فناوری پلتفرم بیتفنیکس در روز 2 دسامبر (11 آذر) در توئیتی اعلام کرد که بیتفنیکس طی در به روزرسانی گسترده خود، از روز سه شنبه از تراکنش های شبکه لایتنینگ بیت کوین پشتیبانی خواهد کرد.

وی همچنین افزود:

لایتنینگ و دارایی‌های مبتنی بر شبکه لایتنینگ، نه تنها بهترین راهکار همتا به همتا در خصوص تراکنش‌های خرد هستند، بلکه لایه‌ای تاثیرگذار در بحث تسویه حساب‌های تجاری نیز به حساب می‌آیند.


به این ترتیب بیتفینکس اولین صرافی ارز دیجیتال بزرگ است که از تراکنش‌های شبکه لایتنینگ بیت کوین پشتیبانی می‌کند.

در توضیحات این به روزرسانی این چنین آمده است:

به محض اینکه این قابلیت اجرایی شود، تراکنش‌ ارزهای دیجیتال دیگر به شکل سابق نخواهند بود و روند خرج کردن ارزهای دیجیتال برای همیشه تغییر می‌کند. 

از ابتدای سال 2018 که شبکه لایتنینگ به عنوان راهکاری برای رفع مشکل مقیاس پذیری شبکه بیت کوین معرفی شد توانست حمایت افراد مشهوری مانند جک دورسی (Jack Dorsey) مدیرعامل توییتر را جلب نماید.
 
گفتنی است که افراد تازه کار در خرید بیت کوین و یا فروش بیت کوین و استفاده از شبکه لایتنینگ دچار مشکل هستند و استفاده از آن برای حرفه ای ها ممکن بود.