Bitcoin.com صرافی خود را تاسیس می کند/رقیب جدید بایننس و کوین بیس؟

Bitcoin.com صرافی خود را تاسیس می کند/رقیب جدید بایننس و کوین بیس؟
1398/06/12
| 612

Bitcoin.com، وبسایتی که بر روی پوشش بیت کوین(BTC) ، بیت کوین کش (BCH) و اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال تمرکز داشت، از راه اندازی صرافی ارزهای دیجیتال خوش خبر داد.

طبق این
گزارش که در 2 سپتامبر (11 شهریور) منشر شد، این پلتفرم میزبان تعدادی از ارزهای دیجیتال رایج مانند "لایت کوین(LTC)، ریپل(XRP)، ترون(TRX)، زی کش(ZEC)، استلار(XLM) و ایاس(EOS)" خواهد بود.

سایت Exchange.bitcoin.com، مارکتی را به ارزهای پایه مانند بیت کوین کش(BTC)، اتریوم(ETH)، بیتکوین کور(bitcoin core) و تتر(USDT) تخصیص خواهد داد.


همیشه هدف های بزرگ داشته باش


دانیش چادری (Danish Chaudry) مدیر عامل Bitcoin.com، به رسانه خبری Decrypt گفت که پلتفرم ما امیدوار است با صرافی های بزگتر و قدیمی تر مانند صرافی ارز دیجیتال بایننس (Binance) و کوین بیس (Coinbase) رقابت کند. او همچنین ادعا کرد:

Bitcoin.com یکی از مورد اعتمادترین برندها در صنعت ارزهای دیجیتال است.

این پلتفرم همچنین برای جذب کاربران خود، مزایایی نیز در نظر گرفته است. برای مثال متعهد شدند که حساب های جدید، برای مدت 3ماه ، کارمزد منفی 0.3 درصد را دارا خواهند بود.


ماه جابه جایی ها


طبق گزارش کوین تلگراف در 2 اوت (مرداد)، با کناره گیری راجر ور (Roger Ver) از سمت مدیر ارشد اجرایی، استفان راست( Stefan Rust ) جایگزین او در این سمت گردید.

با این حال، راجر به طور کامل نرفته است و به عنوان رییس اجرایی Bitcoin.com شروع به کار خواهد کرد. البته هنوز از وظایف این سمت چیزی گفته نشده است.