بیت کوین تا به امروز 11 هزار میلیارد دلار جابه جا کرده است

 بیت کوین تا به امروز 11 هزار میلیارد دلار جابه جا کرده است
1398/08/04
| 734

به نقل از کوین تلگراف، بر اساس محاسبات انجام شده، بیت کوین از زمان آغاز بلاک چین خود تا به امروز 11 تریلیون (11هزار میلیارد) دلار جابه جا کرده است.

هر روز قوی تر از دیروز، 9.6 میلیارد دلار در روز


آخرین اطلاعات آماری منتشر شده در فضای مجازی توسط پلن بی، نشان دهنده این است که بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، همچنان رقیبان فیات خود را پشت سر گذاشته است.

در حال حاضر حجم خرید و فروش بیت کوین روزانه 9.6 میلیارد دلار در شبکه است. با این حجم معاملات، بیت کوین تنها در عرض 2 ماه به حجم معاملات سالانه پی پال در سال 2018 -که 578 میلیارد دلار بود- دست پیدا کرد.

 

آیا بیت کوین می تواند طی 10 سال آینده از مسترکارت و ویزا سبقت بگیرد؟


توانایی بیت کوین در شکست گزینه های مختلف ارز فیات از جمله مسترکارت و ویزا، چیز جدیدی نیست. همانطور که کوین تلگراف در ماه آوریل نیز گزارش داده بود، تحقیقات حاکی از این موضوع هستند که حتی می تواند تا سال 2029 از پرداخت های سنگین فیات پیشی بگیرد.

بیت کوین طی تنها 10 سال توانسته است با غول های صنعت سیستم پرداخت دنیا رقابت کند. پیشرفت این ارز دیجیتال به صورت نمایی در حال رخ دادن است.
نقل از شرکت تحلیلی دیتالایت

خرید بیت کوین

در آینده، از آنجا که راه حل های افزایش مقیاس پذیری خارج از شبکه مانند شبکه لایتنینگ، پیشرفت های جدید به همراه داشته اند، فعالیت کمتری در بلاک چین بیت کوین رخ خواهد داد. این توضیح از تحلیلگران این عرصه، مطابقت اندازه بلوک و حجم تقاضا را تضمین می کند.

سامسون مو (Samson Mow)،مدیر ارشد امنیت تکنولوژی بیت کوین در شرکت بلاک استریم، در اوایل ماه جاری گفته بود که در حال حاضر بیش از حد نیاز در بیت کوین فضای بلا استفاده وجود دارد.