افزایش شدید قیمت بیت کوین تنها در 10 ساعت

افزایش شدید قیمت بیت کوین تنها در 10 ساعت
1398/09/28
| 619

در حالی که طی چند روز اخیر شاهد افت قیمت بیت کوین بودیم، این ارز دیجیتال با چرخشی سریع از قیمت 6500 دلار، توانست طی تنها 10 ساعت به 7440 دلار برسد.

قیمت بیت کوین که اخیرا بسیار پرنوسان بوده است و تحلیل های مختلفی درباره سقوط بیت کوین و ریزش تا سطح حمایتی 5500 دلار نیز شنیده می شد، توانست سود روزانه خوبی را کسب کند و با رشد 7.18 درصدی ریزش های قبلی خود را به سرعت جبران کند. این در حالیست که در حال حاضر، خرید بیت کوین در صرافی ارز دیجیتال بایننس با قیمت 7130 دلار انجام می شود.

خرید بیت کوین

پس از رشد قیمت بیت کوین، بازار ارزهای دیجیتال نیز دوباره به رنگ سبز در آمدند و دیکر ارزها که با افت شدید مواجه شده بودند نیز توانستند رشد داشته باشند.  در میان 10 ارز دیجیتال برتر، ایاس (EOS) با رشد 9.13 درصدی بهترین آمار را به خود اختصاص داده است.

از نکات قابل توجه می توان به شاخص ترس و طمع اشاره کرد که تغییر زیادی نداشته است و روی عدد 21 قرار دارد که نشان دهنده این است که احساسات معامله گران با وجود رشد قیمت بیت کوین تغییری نداشته است.  

فروش بیت کوین

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر حدود ۱۹۴ میلیارد دلار بوده و نسبت به ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰ میلیارد دلار افزایش داشته است.
 

خرید بیت کوین


جهت خرید بیت کوین و همچنین فروش بیت کوین، با ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال پارسیان ارز از اینجا اقدام نمایید. همچنین جهت مشاهده قیمت بیت کوین به صورت لحظه ای اینجا کلیک کنید.