قیمت بیت کوین در سال آینده به 25 هزار دلار می رسد

قیمت بیت کوین در سال آینده به 25 هزار دلار می رسد
1398/09/04
| 1047

بازار ارزهای دیجیتال اخیرا ناامید کننده بوده است. وضعیت بد قیمتها اقدامات کلی برای فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را شدت بخشیده است. با این حال نشانه هایی وجود دارند که انتظار می رود قیمت بیت کوین در سال آینده منفجر شود و باید آماده ی خوش آمدگویی به تغییراتی بزرگ باشیم.

چین موضع هوادار بلاکچین و ضد ارزهای دیجیتال خود را به طور واضح مشخص کرده است. بانک خلق چین درباره ی این موضوع که ارزهای دیجیتال باعث از بین بردن نظم اقتصادی و مالی کشور می شود هشدار داد. فرماندهی شهرهای بالا رتبه ی این کشور همچون پکن، شانگهای و شنزن نیز هشدارهای عمومی درباره ی "جذب سرمایه های غیرقانونی" و کلاهبرداری های مالی و یا طرحهای هرمی و پانزی صادر کرده اند.

ممنوعیت معامله ارزهای دیجیتال در چین و همینطور بیرون کشیدن و نقدشدن سرمایه های موجود در صرافی ارز دیجیتال بیتمکس که به موضوعی عادی تبدیل شده است، می توانند از جمله دلایل کندی خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال باشند. اما این موضوعات نتوانسته اند مانع از انتشار تحلیل بلندمدت و خوشبینانه ی یک تحلیلگر که روند صعودی را برای سال آینده پیش بینی کرده است شوند.

به گفته ی کریپتو مایکل (Crypto Michael) بازرگان و تحلیلگر تکنیکال مستقر در آمستردام، روند طولانی مدت بیت کوین هنوز سر جایش است. او دیروز در یک توئییت گفت:

خرید بیت کوین

در کل، روند طولانی مدت هنوز هم خوب است، گذشته از یک انفجار سهمی وار که در اوایل سال جاری اتفاق افتاد (که یک فوران برای صعود است).
روند دست نخورده باقی مانده است -> وضعیت بازار خوب است
در حال حرکت به سمت 20000 تا 25000 هزار دلار در سال 2020

همچنین هنگامی که قیمت بیت کوین پس از یک افت سریع 17 تا 20 درصدی مواجه شد، PlanB گفت که این هم یک روز دیگر برای بیت کوین بود. همچنین ادامه داد:

فروش بیت کوین

برخی ازمردم، از این افت 17 درصدی وحشت رده شده اند اما این یک رفتار عادی برای بیت کوین است. توجه داشته باشید که ما همچنان سود بیش از 2 برابری از آغاز سال تا به امروز داشته ایم و مدل S2F سر جایش است و هیچ اتفاق غیرعادی ای نیفتاده است.

 


آیا پس از هاوینگ 2020 قیمت بیت کوین وارد چرخه ی صعودی می شود؟


صرافی ارز دیجیتال

به نظر می رسد که فهمیدن عملکرد عرضه قیمت بیت کوین برای رسانه های اصلی بسیار دشوار است. در موقعیت های این چنینی است که منتقدین و متنفران، سعی می کنند افکار منفی و منتقدانه خود را به اثبات برسانند. بنابراین جای تعجب نیست اگر افرادی به پایان و یا سقوط بیت کوین اشاره کنند. اما سامسون ماو، مدیر امنیتی شرکت بلاک استریم به خوبی به دلیل افت قیمت بیت کوین پرداخت و اینگونه نوشت:

قیمت بیت کوین به این دلیل افت داشت که ما همچنان روزانه 1800 بیت کوین استخراج می کنیم. در سطوح قیمت 9000 دلاری، 16.2 میلیون دلار برای حفظ قیمت و ثبات بخشیدن به آن نیاز است. هاوینگ پیش رو این مشکل را حل خواهد کرد. دست های ضعیف می توانند گورشان را گم کنند. ( دستهای ضعیف در سرمایه گداری، یک اصطلاح است که به معامله گران و سرمایه گذارانی که فاقد منابع و یا استراتژی های لازم هستند گفته می شود.)