قیمت بیت کوین در معرض خطر سقوط به 7,300 دلار

قیمت بیت کوین در معرض خطر سقوط به 7,300 دلار
1398/08/25
| 883

به نقل از بیت کوینیست، یک تریدر کهنه کار به نام الکسیوم، در آخرین پیش بینی خود از قیمت بیت کوین، هشدار داد که اگر گاوها نتوانند بازار را به حالت صعودی برگردانند، به زودی احتمال سقوط تا 7,300 دلار نیز وجود خواهد داشت.

عملکرد بیت کوین در نیمه اول سال 2019 بسیاری از سرمایه گذاران جدید را با این دید که فصل رکود ارزهای دیجیتال به پایان رسیده است، به این بازار کشاند.قیمت بیت کوین با افزایش 10 هزار دلاری نسبت به اول سال به 13,600 دلار رسید. 

خرید بیت کوین


با این حال کسانی که توقع داشتند، این کوین در نیمه دوم سال نیز به صعود خود ادامه دهد، با ناامیدی این بازار را ترک کردند. پس از رسیدن به نقطه اوج در ماه جولای، قیمت این ارز به طور دائم کاهش یافت و نتوانست رکورد جدید به ثبت برساند. در 5 ماه گذشته، هر بار شاهد کاهش قیمت حدود 1000 دلاری بودیم، گاهی بیشتر و گاهی نیز کمتر، اما کاهش قیمت کاملا قابل لمس بوده است.

 

قیمت بیت کوین با مقصد 8هزار دلاری


فروش بیت کوین

حالت فعلی بازار بیت کوین در حال حاضر چندان آرامش بخش نیست. با این حال که گاها شاهد افزایش قیمت نیز هستیم، اما وجود ثبات در کاهش قیمت از بعد از رسیدن به نقطه اوج اجتناب ناپذیر بوده است. این نمودار نشان دهنده این است که در صورت ادامه یافتن این وضعیت، این خرس ها هستند که کنترل بازار را در اختیار خواهند گرفت.

در حالی که به پایان سال نزدیک می شویم، بسیاری انتظار داشتند که در ربع چهارم امسال همانند سال 2017 شاهد صعود بسیار سریع و نجومی باشند که البته این اتفاق نیفتاد.

 


اثر خرید و فروش بیت کوین بر قیمت ها


خرید و فروش بیت کوین

اگر همه چیز اینگونه پیش برود، همانطور که از پیش بینی ها انتظار می رود، قیمت بیت کوین تا حدود 8,000 و یا احتمالا 7,900 دلار افت خواهد داشت. اگر معامله کنندگان گاوی، از خرید بیت کوین سر باز زنند و تسلیم شوند، پیش بینی الکسیوم به حقیقت خواهد پیوست. البته قابل ذکر است که کارشناسان، علیرغم وضعیت وخیم گزارش شده هنوز خوش بین هستند و اعتقاد دارند که همچنان زمان کافی برای بهتر کردن وضعیت حاکم  و جلوگیری از کاهش قیمت بیت کوین وجود دارد.