آیا بیت کوین وارد روند صعودی شده است؟

آیا بیت کوین وارد روند صعودی شده است؟
1398/09/17
| 904

قیمت بیت کوین که ماه پر نوسانی را تجربه کرده بود از روز گذشته توانست سطح 7400 دلار را پس بگیرد. در ساعاتی از روز نیز خرید و فروش بیت کوین با 7550 دلار انجام شد.

در کل می توان گفت که ماه گذشته برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بسیار چالش برانگیز بود. زمان های بسیار کوتاهی برای بالارفتن قیمت بیت کوین وجود داشت و خوشحالی برای آن بی معنی بود، زیرا امکان اینکه قیمت ها دوباره سیر نزولی خود را طی کنند بسیار قوی بود.
خرید بیت کوین و همچنین فروش بیت کوین در حال حاضر در صرافی ارز دیجیتال بایننس با قیمت 7430 دلار انجام می شود.

تحلیلگر مطرحی که با نام کابری ویلی وو (Willy Woo) در توییتر فعالیت می کند با انتشار اخبار مثبتی در توییتر خود، گفت معتقد است که قیمت بیت کوین وارد یک الگوی صعودی شده است. وی با انتشار تصویری از داده های درون بلاک چینی (on-chain) گفت که نگاه سرمایه گذاران نسبت به بیت کوین تغییرات مثبتی داشته است.

 


کف قیمت بیت کوین نزدیک است


 خرید بیت کوین

شاید شما هم از این گفته ویلی وو که اکنون تقریبا در کف قیمت بیت کوین قرار داریم ناراحت شده باشید اما او معتقد است که هر چیزی پایین تر از این قیمت مانند یک فیتیله برای روشن شدن بمب بازار نزولی خواهد بود.

فروش بیت کوین

وقتی هم که از او درباره میزان اطمینانش راجع به صحبت ها و تحلیلهایش پرسیده شد اینگونه پاسخ داد:

من فقط وقتی صحبت هایم را در توییتر منتشر می کنم که از آنها مطمئن باشم. هر چیزی غیر از این باعث از بین رفتن شهرت من خواهد شد.


او می گوید از اینجا به بعد ما در حال آماده شدن برای هاوینگ هستیم. البته گفتنی است که به عقیده برخی دیگر، هاوینگ هنوز تاثیر خود را بر قیمت بیت کوین نشان نداده است و این موضوع می تواند از اصلی ترین دلایل رشد قیمت بیت کوین باشد.

قیمت بیت کوین

تحلیلگر دیگری نیز که با نام کاربری CryptoMichNL در توییتر فعالیت می کند ضمن اشاره به اینکه قیمت بیت کوین در حال دنبال کردن یک الگوی استاندارد دربازار پرنوسان ارزهای دیجیتال است گفت که بیت کوین تا پیش از اینکه خریداران را با یک بازگشت نزولی غافلگیر کند، به میل آنها پیش خواهد رفت.