تام لی: بیت کوین در سال 2020 بازده 100درصدی خواهد داشت

تام لی: بیت کوین در سال 2020 بازده 100درصدی خواهد داشت
1398/10/22
| 1662

به نقل از کوین تلگراف و بر اساس یک گزارش منتشرشده توسط شرکت تحقیقاتی فاندسترات، بیت کوین می تواند سود 100 درصدی را در سال 2020 برای سرمایه گذاران به ارمغان آورد و در حالیکه حدود 5 ماه تا هاوینگ باقی مانده،قیمت بیت کوین افزایش قابل توجهی داشته باشد.

شرکت تحقیقات فاندسترات (Fundstrat) در چشم انداز خود درباره این ارز دیجیتال در سال 2020 افزود که هنوز هاوینگ تاثیری بر قیمت بیت کوین نگذاشته است.

 

خرید بیت کوین


این خبر تنها در دسترس کاربران این شرکت قرار دارد، اما تام لی بنیان گذار فاندسترات در توئیتی که در 10 ژانویه منتشر کرد، این چنین می گوید:

برای سال 2020 ما چند همگرایی مثبت مشاهده می کنیم که موارد استفاده از بیت کوین در دنیای واقعی و مدل اقتصادی ارزهای دیجیتال را تقویت می کنند. بنابراین ما معتقدیم که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، بازدهی بیشتری نسبت به سال 2019 خواهند داشت. 

فاندسترات اینگونه ادامه می دهد:

به عبارتی دیگر، ما بازدهی 100 درصدی را برای بیت کوین در سال 2020 می بینیم.


از عواملی که تام لی و دیگران بر آن تمرکز دارند، می توان به عوامل سیاسی-جغرافیایی، انتخابات ریاست جمهوری پیش روی ایلات متحده و هاوینگ بیت کوین که در اردیبهشت سال آینده اتفاق می افتد، اشاره کرد.

این شرکت تحقیقاتی، نظرات خود را با توجه به بالارفتن قیمت بیت کوین در کشمکش عرضه لیبرا و صحبت های دونالد ترامپ علیه خرید بیت کوین، مطرح کرده است.

 

فروش بیت کوین


همانطور که پیشتر نیز گفته شد، بسیاری از تحلیلگران، دلیل اساسی رشد قیمت بیت کوین در هفته اخیر را تنش های سیاسی عنوان کرده اند که تاثیر بسیار زیادی بر خرید بیت کوین، نسبت به سال گذشته داشته است.

اگرچه این تحلیلگران در مورد تاثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین، اتحاد نظر کمتری دارند. ماه گذشته جیسون ویلیامز (Jason Williams)، بنیان گذار صندوق دارایی دیجیتال مورگان کریک (Morgan Creek)، گفت که هاوینگ بیت کوین هیچ تاثیری بر قیمت آن نخواهد داشت.

به نظر می رسد که نظر ویلیامز در این باره با همکارش، آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) که ماه گذشته گفته بود که "حتی در قیمت 8750 دلار نیز، تاثیر هاوینگ وارد نشده است" ، در تناقض باشد.