بیت کوین هنوز پادشاه است

بیت کوین هنوز پادشاه است
1398/09/16
| 757

بایننس، غول صرافی ارز دیجیتال، اخیرا بررسی ماهانه خود را منتشر کرده است که نشان می دهد سلطه ی بیت کوین برای پنجمین ماه متوالی بالای 40 درصد است.

 


سلطه خرید و فروش بیت کوین همچنان بالاست


خرید بیت کوین

بر اساس تحقیقات صرافی ارز دیجیتال بایننس،سلطه معاملات خرید و فروش بیت کوین بیانگر سهم بیت کوین از حجم معاملات کلی است که در آنها بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال پایه نسبت به حجم کلی پلتفرم ها در یک دوره زمانی استفاده شده است.

گزارش کلی ماه نوامبر این صرافی نشان می دهد که این معیار با افزایش 1.45 درصدی نسبت به ماه اکتبر، بالای 40 درصد باقی مانده است. این پنجمین ماه پیاپی است که سلطه بیت کوین در بایننس بالای 40 درصد بوده و بالاترین میزان آن با 45.45 درصد در ماه آگوست بوده است.

همچنین بر اساس دادهای سایت Tradingview.com، بیت کوین در اکثر مواقع سهم 68 تا 69 درصدی از معاملات را به خود اختصاص داده است. حتی با اصلاح 47 درصدی قیمت بیت کوین نیز، این ارز از لحاظ تسلط بر بازار قوی عمل کرده است در حالی که آلت کوین ها از جمله اتریوم و ریپل با سقوط مواجه بودند. 

این تحقیق اضافه می کند که بیت کوین در ماه نوامبرکاهش 17.5 درصدی داشته است و در کنار آن آلت کوین ها نیز کاهش های قابل توجه تری را نشان دادند. بعضی از آن ها مانند لایت کوین تقریبا تا 30 درصد کاهش قیمت داشتند.

 


صرافی ارز دیجیتال بایننس در حال رشد است


فروش بیت کوین

بقیه این گزاراش ماهانه صرفا راجع به صرافی ارز دیجیتال بایننس بود و موضوعات مربوط به آنها مانند جفت های معاملاتی شامل ترون (Tron) ، ایاس (EOS) ، استلار (Stellar) و کاردانو(Crdano) را پوشش داده بود. در این ماه تنها 2 ارز کورتکس(Cortex)  و آرپا (ARPA)  لیست شدند. حجم معاملات در صرافی غیرمتمرکز بایننس (Binance DEX) هم تا انتهای ماه تنها 1.3 میلیون دلار بود.

 


به نظر شما قیمت بیت کوین در این ماه دوباره بازیابی می شود یا دوباره شاهد سقوط خواهیم بود؟