بایننس کیف پول خود را برای سیستم عامل مکینتاش منتشر کرد

بایننس کیف پول خود را برای سیستم عامل مکینتاش منتشر کرد
1398/05/22
| 581

نسخه دسکتاپ Trust wallet، کیف پول کریپتوی متعلق به بایننس، برای سیستم عامل مکینتاش(macOS) منتشر شد.

تیم سازنده این کیف پول در روز ۱۲ اوت با انتشار پست توئیتری اظهار داشت که این برنامه، به زودی در فروشگاه Mac App Store در دسترس خواهد بود.

همچنین، ویکتور رادچنکو، بنیان گذار Trust Wallet، در حساب توییتر خود  اظهار داشت که نسخه لینوکس (Linux) این کیف پول نیز طی هفته آینده شرول به کار خواهد کرد.او در ادامه با اشاره به این موضوع که حدود ۷۵% کاربران کریپتو،از Windows استفاده میکنند، گفت چالش پیش روی تیم،انتقال Trust Wallet روی سیستم عامل Windows خواهد بود که ظاهرا هنوز عملی نشده است.

خرید و فروش ارز دیجیتال

گفته می شود بایننس در این نسخه از Trust Wallet از چندین صرافی غیرمتمرکز(DEXs) نیز با ادغام پروتکل Kyber Network، پشتیبانی خواهد کرد.


بایننس برای اولین بار در اوت ۲۰۱۸ از Trust Wallet رونمایی کرد و ادعا کرد که این کیف پول در بیشتر اقدامات خود مستقل خواهد ماند و بایننس نیز در مدیریت و توسعه بازاریابی این برنامه یاری خواهد نمود.

یک‌ کیف پول منبع باز (open source)، مبتنی بر ایالات متحده، ناشناس و غیرمتمرکز است که از اتر(ETH) و توکنهای بر پایه اتر(ERC20،ERC223 و ERC721) پشتیبانی میکند.


صرافی غیرمتمرکز بایننس در ماه ژوئن این کیف پول را منتشر کرد. این کیف پول یکپارچه، در استفاده از خدمات تجارت سریع(fast trading services) ،به کاربران بایننس که خواهان امنیت و دسترسی کامل به دارایی خود هستند، کمک خواهد کرد.