خرید و فروش ارز دیجیال با ارز فیات در بایننس

خرید و فروش ارز دیجیال با ارز فیات در بایننس
1398/08/21
| 1192

به سبب همکاری اخیر صرافی ارز دیجیتال بایننس با سیستم پرداخت Advcash، از این پس واریز و برداشت با ارزهای فیاتی نظیر یورو، روبل روسیه، هریونیا اوکراین و تنگه قزاقستان امکان پذیر گردید. البته به جز بایننس، صرافی ارز دیجیتال های دیگری نیز هستند که از ارزهای فیات پشتیبانی می کنند، اما خرید و فروش با استفاده از ارز دیجیتال و ارز فیات، ویژگی جدیدی است که توسط صرافی های کمی پشتیبانی می شود.  


خرید بیت کوین

بایننس اعلام کرد:

کاربران اکنون می توانند ۴ ارز فیات را با استفاده از کارت های اعتباری و کارت بانکی به کیف پول بایننس خود واریز کنند و همچنین می توانند از کیف پول Advcash واریز داشته باشند.

 

خرید و فروش بیت کوین با استفاده از ارزهای فیات

بایننس به منظور جذب کاربران جدید به پلتفرم خود، کارمزد صفر را برای واریز هر یک از ارزهای یورو، روبل، هریونیا و تنگه با استفاده از Advcash Wallet در نظر گرفته است. کاربران بایننس نه تنها می توانند به خرید و فروش بیت کوین، اتر و XRP را از کیف پول های بایننس به طور مستقیم با استفاده از ارزهای فیات بپردازند، بلکه می توانند با استفاده از کارت های بانکی و همچنین کیف پول های Advcash واریز و برداشت داشته باشند.


قیمت بیت کوین

پس از اینکه ارز فیات به کیف پول بایننس واریز شد، کاربران می توانند ارز دیجیتال خود را با ارز سنتی مستقیما در صفحه Buy and Sell Crypto خرید و فروش کنند و این کار را می توانند به راحتی با گزینه خرید و فروش با یک کلیک یا One-Click Buy/Sell انجام دهند. One-Click Buy/Sell گزینه ای است که با کلیک بر روی آن می توانید به راحتی خرید و فروش انجام دهید. همچنین بایننس در بیانیه خود ذکر کرد که این گزینه به کاربران امکان می دهد که ارزهای دیجیتال را بسیار سریع و راحت بدون هیچ نمودار با سفارش پیچیده ای خرید و فروش کنند و همچنین اطلاعات قیمت واقعی را برای کاربران فراهم می کند تا مستقیما معاملات خود را انجام دهند.

بایننس همچنین توضیح داد:

کاربرانی که در حال حاضر یورو، روبل، هریونیا و تنگه در حساب بایننس خود دارند، می توانند با استفاده از ویژگی One-Click Buy/Sell بیتکوین، اتریوم و XRP در هر زمان خرید و فروش کنند.


البته به جز بایننس، صرافی ارز دیجیتال های دیگری نیز هستند که از ارزهای فیات پشتیبانی می کنند، اما خرید و فروش با استفاده از ارز دیجیتال و ارز فیات، ویژگی جدیدی است که توسط صرافی های کمی پشتیبانی می شود.