یک هفته تا عرضه بکت/ افزایش قیمت در راه است؟

یک هفته تا عرضه بکت/ افزایش قیمت در راه است؟
1398/06/21
| 581

برای اکثر افراد یک هفته مدت زمانی طولانی نیست، اما در دنیای پرسرعت بیت کوین و ارزهای دیجیتال، یک هفته زمان قبل از عرضه بکت (Bakkt) برای تغییر همه چیز کافی است.
 


هفت روز تا عرضه بکت بیت کوینطبق توییت PlanB تحلیلگر کمی بیت کوین، فقط ۷ روز کاری زمان مانده است تا ICE شروع به ارائه قراردادهای آتی فیزیکی بیت کوین کند. این موضوع بدان معنا است که پس از ماه ها شک و شبهه بالاخره به عرضه بکت نزدیک می‌شویم.

عرضه بکت (Bakkt) چه تأثیر صعودی می‌تواند برای بیت کوین داشته باشد؟ طبق گزارش بیت کوینیست در ماه گذشته، اکثریت جامعه
بیت کوین این اقدام را به عنوان یکی از صعودی ترین اندیکاتورهای بیت کوین در نظر می‌گیرند.

از اینها گذشته، ورود بکت (Bakkt) به بازار باعث باز شدن درب های جدیدی به روی انواع مختلف سرمایه گذاران سازمانی می‌شود. به علاوه، پشتیبانی توسط بازار بورس نیویورک به
بیت کوین مشروعیت قابل توجهی ارائه می‌دهد. برخلاف قراردادهای آتی که توسط CBOE یا CME ارائه شده است، قراردادهای آتی بکت به صورت فیزیکی می‌باشند. این موضوع بدان معنا است که سرمایه گذاران باید بیت کوین واقعی تولید یا دریافت کنند.

یکی از معامله کنندگان تگزاس وست کپیتال در خصوص عرضه بکت گفت:

مشخصا عرضه بکت، صعودی ترین رویداد برای سرمایه گذاران سازمانی در تاریخ بیت کوین می‌باشد.


بسیاری از تحلیلگران نیز با این نظر موافق می‌باشند. اما آیا واکنش بازار نیز به همین شکل خواهد بود؟
 


ایجاد کشف قیمت بیت کوین به چه معناست؟از توییت PlanB می‌توان متوجه شد که وی در خصوص افزایش شدید قیمت بیت کوین خیال‌پردازی نمی‌کند. بلکه بیان می‌کند که عرضه بازارهای ICE باعث ایجاد شدن “کشف قیمت” خواهد شد. اگرچه عرضه بکت (Bakkt) ممکن است باعث افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین نشود، اما به بیت کوین کمک می‌کند تا ارزش واقعی خود را پیدا کرده و به دست آورد. این قیمت بیت کوین حتی می‌تواند کمتر از قیمت فعلی بیت کوین نیز باشد.

در واقع، پس از انتشار اخبار ماه گذشته مبنی بر اینکه سرانجام بکت تاییدیه های قانونی را برای عرضه دریافت کرده است، علیرغم شور و شوق جامعه، بازار واکنش آنچنانی نداشت.

این موضوع که عرضه بکت (Bakkt) نکته خوب و مثبتی است بر هیچکس پوشیده نیست. اما این رویداد را بیشتر می‌توان نشانه ای از حرکت بازار به سمت بالغ شدن در نظر گرفت تا یک روند صعودی بزرگ.