نگه داشتن بیت کوین، چگونه می تواند زندگی شما را تغییر دهد

نگه داشتن بیت کوین، چگونه می تواند زندگی شما را تغییر دهد
1398/08/14
| 3485

افزایش شدید قیمت بیت کوین در سال 2017 به بیشتر ما درسی بزرگ درباره اینکه چگونه یک هودلر باشیم را آموخت. اکنون مردم بسیار بیشتری نسبت به دو سال پیش وجود دارند که تصمیم به نگه داشتن بیت کوین های خود گرفته اند و طبیعی است که این روند از این پس نیز ادامه و رشد خواهد داشت. نگه داشتن حتی مقدار کمی بیت کوین برای یک یا دو دهه آینده ممکن است بتواند زندگی ما را تغییر دهد.

 


برای آینده بیت کوین نگه دارید


خرید بیت کوین

با در گردش بودن 18 میلیون بیت کوین در بازار و نزدیک شدن به هاوینگ بعدی، عرضه و تقاضا در سال های اندک باقی مانده نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد. کارشناسان این حوزه معتقدند هر شخصی که وارد بازار ارزهای دیجیتال می شود، باید حداقل یک بیت کوین در اختیار داشته باشد.  

چارلی شرم (Charlie Shrem) پیشگام و میزبان بیت کوین این موضوع را کمی جلوتر برده و تخمین زده است که داشتن 5 تا 10 بیت کوین در بیست سال آینده می تواند زندگی یک شخص را به طور کامل تغییر بدهد.

قیمت بیت کوین

راستش، بهترین راه برای نگه داشتن بیت کوین برای همیشه این است که 5 تا 10 بیت کوین تهیه کنید و آنها را در یک سردخانه که حتی خودتان هم به آن دسترسی ندارید نگه دارید. من واقعا فکر می کنم که این تعداد بیت کوین تا 20 سال دیگر می تواند یک حجم عظیم از پول باشد که بتواند زندگی شما را زیر و رو کند.


این موضوع ممکن است درست باشد اما حقیقتا حتی امروز هم این مقدار از این ارز دیجیتال فراتر از حد توان اکثر مردم است. بسیاری از ما 45 تا 90 هزار دلار برای خرید بیت کوین در اختیار نداریم، بنابراین داشتن یک بیت کوین هدفی واقعی تر و قابل دسترس تر به نظر می آید.


صرافی ارز دیجیتال بایننس به این موضوع اشاره کرد که با توجه به جریان تئوریک عرضه و خرید و فروش بیت کوین و جمعیت مردم دنیا، به هر فرد تقریبا سه هزارم (0.003)BTC می رسد.

قیمت بیت کوین


بیت کوین بالاتر از ارز فیات


فروش بیت کوین

در حالیکه بانک های مرکزی در سرتاسر جهان شروع به اقدامات جدی تری برای به حرکت درآوردن و پیشرفت کشورشان می کنند، دلایل روشنی وجود دارند که آنها شکست خواهند خورد. از آنجا که بدهی هایشان به سرعت در حال افزایش است، در نتیجه به ارزهای فیاتی که هنوز توسط بانک ها چاپ می شوند نیز فشار بسیار بیشتری وارد خواهد شد.

اقتصاد پیشرو و ذخیره ارزی جهان با مشکل مواجه شده است. بادهای تغییر در حال وزیدن هستند و روزهای سلطه دلار به پایان خود نزدیک می شوند. 100 سال پیش، 100 دلار می توانست مقدار مشخصی غذا، لباس و ملزومات خانگی را فراهم کند که در زمان حال می توان با بیش از 2500 دلار همان اقلام را خریداری کرد. این موضوع غیرقابل تحمل است.

رون پائول، نماینده سابق کنگره آمریکا و یک گاو بازار بیت کوین، درباره کاهش ارزش مستمر دلار و وجود نقص های بزرگ سیستم بانکی کنونی اظهار داشت:

ارزش دلاری که به سختی برای به دست آوردن تلاش می کنید، هر روز کمتر و کمتر می شود اما دولت به شما می گوید تورم به حد کافی نیست. فدرال رزرو یک انحصار ایجاد شده توسط دولت است که تریلیون ها دلار جعل می کند و شما مجبورید باور کنید که این رژیم سرمایه داری است.

خرید و فروش بیت کوین

بیت کوین قطعا این مورد را هم همانطور که برای آن طراحی شده است حل میکند. با وجود خرید بیت کوین توسط نسل جوان و موسسات و نگهداشتن آن برای بلندمدت، مسیر قیمتی این ارز دیجیتال تنها به یک جهت حرکت خواهد کرد. اگر قیمت های پیش بینی شده عملی شوند، تنها مقدار کمی برای تغییر زندگی شما کافی خواهند بود.