بهترین درگاه های پرداخت بیت کوین

بهترین درگاه های پرداخت بیت کوین
1398/07/06
| 2855

افرادی که دارای کسب و کارهای آنلاین در وردپرس، Shopify یا هر بستر آنلاین مشابهی هستند، هم اکنون می توانند بیت کوین را به عنوان یک روش پرداختی بپذیرند. اما پذیرش بیت کوین فقط محدود به مشاغل آنلاین نمی شود، کسب و کارهای آفلاین نیز شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان یک نوع روش پرداخت کرده اند. جهت آشنایی بیشتر در مورد پذیرش بیت کوین در کسب و کارهای آفلاین، باید در مورد درگاه های پرداخت بیت کوین اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
 


مزایای پرداخت با بیت کوین


خرید بیت کوین


پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت، دارای مزایای بیشماری است که از مهم ترین آنها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با استفاده از این روش پرداخت، می توانید کسب و کار خود را جهانی کنید و قادر به دریافت پرداخت های مرزی گردید.

 • کسب و کار شما سود بیشتری کسب می کند و نیازی به پرداخت هزینه برای کارت های اعتباری یا دبیت ندارید.

 • به کمک این روش پرداخت، شما قادر خواهید بود مقداری از سرمایه ی خود را به عنوان بیت کوین نگه داری و سرمایه گذاری کنید.

 • نیازی به بانک ندارید و این گزینه، آزادی زیادی به شما و تجارتتان می دهد.

 


بهترین درگاه های پرداخت بیت کوین


خرید بیت کوین


 


کوین پیمنتز (CoinPayments)


خرید بیت کوین

 

کوین پیمنتز (CoinPayments)، معروف ترین درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال در دنیا می باشد. با استفاده از این درگاه پرداختی شما قادر به پذیرش بیش از 1480 ارز دیجیتال از جمله اتریوم، بیت کوین، مونرو و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال می باشید. کوین پیمنتز (CoinPayments) قادر به ارائه ی بسیاری از پلاگین های پیش ساخته سبد خرید است که می توانید از آنها برای فروشگاه کسب و کار خود استفاده و یا خودتان  آن ها را کد نویسی کنید. برخی از پلاگین های پشتیبانی شده در کوین پیمنتز عبارتند از:
 

 • Shopify

 • WooCommerce

 • Magento

 • Opencart

 • OsCommerce

 • WP eCommerce

 • Easy Digital downloads

 • پلاگین Business directory (وردپرس)


کوین پیمنتز یک کیف پول چند ارزی ارائه داده و به شما اطمینان می دهد که ارزهای دیجیتال پذیرفته شده خود را در یک کیف پول امن ذخیره می کنید. با این حال، شما نباید ارزهای دیجیتال پذیرفته شده را برای مدت طولانی ذخیره کنید، بهتر است آن ها را به یک استیبل کوین تبدیل کرده تا اطمینان حاصل کنید که تحت تأثیر نوسانات قرار نگرفته اید.

 


بیت پی (BitPay)


فروش بیت کوین

 


بیت پی (BitPay)، یک پردازنده پیشرو در پرداخت بیت کوین است که فعالیت خود را از ابتدای سال 2011 خارج از ایالات متحده آغاز کرد. با استفاده از اپلیکیشن BitPay، می توانید بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت در بیش از 40 پلتفرم تجارت الکترونیکی معروف و سیستم های فروش نقطه ای و همچنین تبدیل آن به 8 ارز فیات برای سپرده های بانکی در 38 کشور مختلف بپذیرید.

 


کوین بیس (Coinbase)


فروش بیت کوین


کوین بیس (Coinbase)،  یکی از بزرگترین صرافی های بیت کوین در جهان است. اما جدا از مبادله ی بیت کوین در Coinbase، می توانید از آن برای پذیرش پرداخت بیت کوین خود نیز استفاده کنید.

Coinbase دارای یک اپلیکیشن تجارت برای کسب و کارهایی است که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت خود پذیرفته اند. در این اپلیکیشن می توانید مبلغ پرداختی را به بیت کوین بپذیرید و فوراً آن را به فیات تبدیل کنید تا درگیر نوسانات قیمت بازار نشوید.

برای شروع پذیرش
بیت کوین از طریق راه حل تجاری کوین بیس، گزینه های مختلفی برای کسب و کار آنلاین و آفلاین وجود دارد.

 


کوین گیت(CoinGate)


خرید بیت کوین


کوین گیت(CoinGate) این امکان را برای شما فراهم می سازد تا پرداخت های خود را به صورت بیت کوین یا آلت کوین بپذیرید و سپس دریافتی های خود را به یورو، دلار یا بیت کوین دریافت کنید.

این برنامه همچنین طیف گسترده ای از راه حل ها را برای انواع مختلفی از نیازهای تجاری مانند افزونه های تجارت الکترونیکی، API ها و برنامه های فروش نقطه ای با پرداخت، برای پلتفرم های مختلف مانند وب، Android و iOS فراهم می کند.

 


بلاکچین دات اینفو (Blockchain.info)


فروش بیت کوین


بلاکچین دات اینفو (Blockchain.info) یکی از قدیمی ترین کیف پول های بیت کوین در دنیای رمزنگاری و ارزهای دیجیتال است. این برنامه همچنین API های پرداخت بیت کوین را برای اهداف شخصی یا تجاری ارائه می کند.

 


اسپکتروکوین (SpectroCoin)


فروش بیت کوین

 

اسپکتروکوین (SpectroCoin)، یکی دیگر از درگاه های پرداخت بیت کوین برای تجار مستقر در اروپا است.

آنها با ایجاد راه حل های آماده برای استفاده از جمله پلاگین های تجارت الکترونیکی، API های پردازش پرداخت
بیت کوین و سایر ابزارهای ادغام پرداخت، گزینه های جایگزین پرداخت را برای مشتریان و مشاغل در سراسر جهان ایجاد می کنند.