سوالات متداول

 • سوال :  چه مدت زمانی طول میکشد بعد از انجام فروش، مبلغ ریالی به حسابم واریز شود؟

  بعد از تایید تراکنش و رسیدن ارز در کیف پول پارسیان ارز، سامانه پرداخت پارسیان ماینر انتقال وجه را به صورت پایا انجام می دهد. چنانچه تا قبل از ساعت ۲۲ واریز ارز شما در شبکه تاییدشود ساعت 7 صبح فردا وجه به حساب شما واریز میشود. و چنانچه قبل از ساعت ۱۴:۳۰ واریز شما تایید شود ساعت ۱۷عصر همان روز وجه به حساب شما واریز میشود. توجه داشته باشید این روند در روزهای غیر تعطیل برقرار است. اگر پرداخت در روزهای تعطیلات (مثلا جمعه) انجام شده باشد، پول در اولین روز کاری (شنبه) به حساب شما واریز خواهد شد. با توجه به تعطیل بودن سیستم بانکی کشور در روزهای تعطیل، پارسیان ارز امکان تسویه حساب در این ایام را ندارد و واریز شما به ساعت 7 صبح اولین روز کاری بعد موکول می شود.

 • سوال :  مراحل فروش ارز به پارسیان ارز چگونه است؟

  برای فروش ارز دیجیتال در پارسیان ارز باید مراحل زیر را طی کنید: ۱) ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری: اگر برای اولین بار است که در سایت پارسیان ارز قصد فروش ارز دارید باید ثبت نام کنید و مراحل تایید هویت که در قسمت خرید توضیح داده شده است را دنبال کنید و اگر قبلا در سایت ثبت نام کردید با کلیک قسمت ورود می توانید مراحل فروش را انجام دهید. ۲) ثبت درخواست فروش: از جدول فروش ارزها ، ارزی که قصد فروش آن را دارید انتخاب کرده و دکمه فروش آنلاین را بزنید و وارد مراحل فروش شوید. فرم مربوط به فروش ارز را کامل پرکرده و دکمه انتقال ارز به کیف پول پارسیان ارز را کلیک کنید. واریز وجه ریالی بصورت پایا بعد از تایید تراکنش در شبکه بلاکچین و دریافت ارز در کیف پول پارسیان ارز برای کاربر انجام میشود.

 • سوال :  برای پیگیری تراکنش های ناموفق چه باید کرد ؟

  می بایست با تلگرام پشتیبانی در ارتباط باشید.

 • سوال :  حداقل و حداکثر مقدار خرید از پارسیان ارز چقدر است ؟

  حداقل خرید بیت کوین در پارسیان ارز 100 هزار تومان می باشد. و برای سایر ارزها نیز 100 هزار تومان است. و برای حداکثر مقدار خرید نیز محدودیتی نداریم.

 • سوال :  چه مدت زمانی طول میکشد بعد از انجام خرید، ارز خریداری شده وارد کیف پول شود؟

  پارسیان ارز در لحظه ارز مورد نظر شما را خریداری می کند. بین ۱۰ دقیقه الی ۲ ساعت طول می کشد تا ارز خریداری شده، از طرف پارسیان ارز به کیف پول کاربر فرستاده شود. ولی مدت زمانی که طول میکشد تا ارز در شبکه جابه جا شود بین ۲۰ دقیقه تا ۱ ساعت متغیر است. لذا قابل ذکر است گاهی اوقات به دلیل ترافیک شبکه و حجم معاملات، این بازه زمانی متغیر است و ممکن است مدت زمان بیشتری زمان ببرد.

 • سوال :  مراحل خرید از پارسیان ارز چگونه است ؟

  برای خرید ارز دیجیتال در پارسیان ارز باید مراحل زیر را طی کنید : ۱) ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری : اگر برای اولین بار می باشد که در سایت پارسیان ارز قصد خرید دارید باید ثبت نام کنید و برای ثبت نام نیز ابتدا بایستی احراز هویت شما انجام شود. در صورت داشتن حساب کاربری و تایید احراز هویت کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و خرید کنید. ۲) احراز هویت : برای احراز هویت کافیست مراحل احراز هویت را کامل انجام دهید. ضمنا کارت های بانکی شما بعد از خرید اول تایید می شود. ۳) ثبت درخواست خرید : برای ثبت خرید کافیست ارزی که قصد خرید آن را دارید از جدول خرید ارز انتخاب کنید و دکمه خرید آنلاین را کلیک کنید و وارد مراحل مربوطه شوید.