اخبار

ثبت رکورد جدید هش ریت شبکه بیت کوین/ اعتماد بالا به آینده ی بیت کوین
date
2 آبان 1398
ParsianArz 74

ثبت رکورد جدید هش ریت شبکه بیت کوین/ اعتماد بالا به آینده ی بیت کوین

علیرغم کاهش اخیر قیمت بیت کوین، هش ریت شبکه بیت کوین رکورد جدیدی به ثبت رساند که نشان دهنده این است که سرمایه گذاران و استخراج کنندگان ، دیدی بلند مدت و خوش بینانه به آینده این ارز دیجیتال دارند. بر اساس شواهد موجود در بلاکچین این رکورد رو به افزایش، اکنون به 114 کویینتیلیون (114 میلیون تراهش) رسیده است. به غیر از بلاکچین بیت اینفو چارتز نیز هش ریت 110 کویینتیلیونی را به ثبت رسانده است. پیش از این نیز، کوین دنس در 10 اکتبر رکورد 134 کویینتیلیونی را به ثبت رسانده بود.

ParsianArz ادامه
107 دستگاه ماینر در مشهد به سرقت رفت!
date
29 مهر 1398
ParsianArz 80

107 دستگاه ماینر در مشهد به سرقت رفت!

از آنجا که دستگاه های استخراج ارزهای دیجیتال در انتظار یک دستور قانونی، جهت علنی کردن این صنعت هستند، فعلا این دستگاه‌ها در مزارع و کارخانه‌ها به‌صورت مخفیانه مستقر می‌شوند، تا از چشم مأموران دور بمانند. اما تمام تدابیر امنیتی لحاظ شده در یکی از این مکان‌ها هم نتوانست ۱۰۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال را از گزند سارقان در امان بدارد و سارقان شبانه اقدام به سرقت این تعداد دستگاه کردند.

ParsianArz ادامه

پارسیان ارز با بهرگیری از آخرین فناوری های روز دنیا و ایجاد دسترسی های مالی و تجاری در حوزه بین اللملی و تلفیق این دور راهکاری ساده ، سریع و ایمن را برای ارائه خدمات رسانی در حوزه پرداخت های بین اللملی را برای کاربران ایرانی فراهم ساخته است.

ثبت نام ورود