پروژه تتر در نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی با دو توکن USDT و EURT با عنوان دلار تتر و یورو تتر، کلید خورد. تتر در واقع یک ارز دیجیتال معادل ارزهای رایج قدیمی است و هر کدام از این‌ها به ترتیب ارزشی دقیقا معادل دلار و یورو دارند. ارز دیجیتال تتر در ابتدا روی بلاک چین بیت کوین توسعه داده شده بود، اما در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ اعلام شد که به بلاک چین لایت کوین انتقال داده شده است. برای این که ارزش یک USDT با یک دلار برابر باشد، باید در هر زمان بتوان آن را به دلار فیزیکی تبدیل کرد. در حال حاضر، USDT فقط از طریق صرافی کرکن به طور مستقیم قابل تبدیل به دلار فیزیکی است.

ParsianArz

برای خرید تتر کافیست در سایت پارسیان ارز عضو شوید و آدرس کیف پول خود را وارد نمایید. به محض پرداخت فاکتور ریالی، مقدار تتر خریداری شده به حساب شما منتقل می گردد.

از کیف پول های تتر می توان به کیف پول Tether و Tether Free Wallet اشاره کرد. کیف پول اصلی USDT، سایت Tether است. با ثبت نام در این سایت می توانید آدرس کیف پول تتر خود را دریافت نموده و از صرافی ارز دیجیتال های معتبر همچون پارسیان ارز، توکن موردنیاز خود را خریداری کنید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص ایجاد و ساخت کیف پول در بلاک چین داشتید می توانید به مقالات مراجعه نمایید.

خرید تتر
ParsianArz

همانند خرید تتر، جهت فروش تتر میز لازم است که در سایت پارسیان ارز عضو شده و شماره شبای حساب بانکی خود را وارد نمایید. سپس مقدار تتر مورد نظر جهت فروش را به ثبت رسانده و به آدرس کیف پول موجود در سایت منتقل کنید. به محض دریافت تتر از سمت شما، مقدار ریالی به حساب ثبت شده ی شما پرداخت می گردد.

همانطور که گفته شد، قیمت تتر معمولا ثابت است، اما صرافی ارز دیجیتال پارسیان ارز جهت رضایت مشتریان، همواره تلاش می کند که مناسب ترین قیمت های بازار را ارائه دهد. تتر نیز از این قضیه مستثنی نبوده و خرید و فروش تتر با بهترین قیمت انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت نام در سایت و خرید و فروش ارزهای دیجیتال، به مقالات ما مراجعه نمایید.

فروش تتر
ParsianArz

از آنجا که این توکن با پشتیبانی دلار آمریکا ایجاد شده است،بنابراین تولید آن نیز نسبت به دلار آمریکا انجام می شود و قیمت آن اغلب ثابت است. قیمت تتر نسبت به قیمت دلار تغییر می کند. تتر، به دلیل ثابت بودن قیمت، معمولا جهت سرمایه گذاری خریداری نمی شود و بیشتر برای خرید یا ذخیره پول استفاده می شوند.

خرید تتر