وبمانی که در ابتدا تنها در کشور روسیه و سایر کشورهای جداشده از شوروی سابق مورد استفاده قرار میگرفت، به دلیل امنیت و سرعت در تمام کشورهای جهان رشد کرده و هم اکنون دارای بیش از 28 میلیون کاربر در سراسر جهان می باشد و میزان تراکنش های وبمانی طی سال های اخیر به شدت افزایش یافته است. 
دو نمونه از کاربردهای اصلی وب مانی استفاده از آن برای خرید از فروشگاه های اینترنتی و شارژ اکانت های مختلف اینترنتی است. 
سیستم وبمانی از شش ارز مختلف دلار آمریکا ، یورو ، روبل روسیه و بلاروس و همچنین طلا و بیت کوین پشتیبانی می کند. 

ParsianArz

اگر از کاربران تازه وب مانی هستید و می خواهید برای اولین بار از وبمانی استفاده کنید، باید یک حساب مینی افتتاح کنید. با افتتاح حساب شما دارای یک شناسه وب مانی خواهید شد که پس از آن با ایجاد کیف پول، در حساب خود می توانید از این شناسه برای ارسال و دریافت پول استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش تصویری افتتاح حساب وبمانی به مقاله وبمانی مراجعه نمایید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد وبمانی یا افتتاح حساب نیاز داشتید، با پشتیبانی مجموعه پارسیان ارز تماس حاصل نمایید.

خرید وبمانی
ParsianArz

دارندگان حساب وبمانی می توانند با عضویت در سایت پارسیان ارز در بخش خرید ارز وبمانی مقدار مورد نیاز را وارد و بعداز پرداخت به صورت خودکار سیستم وبمانی کیف پول را شارژ کنند. برای اینکار تنها کافیست مقدار مورد نیاز وبمانی خود را در فرم خرید وبمانی وارد نمایید. پس از پرداخت فاکتور ریالی مشخص شده در پنل کاربری، حساب وبمانی شما به میزان درخواستی شارژ خواهد شد قابل ذکر است که وبمانی دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی روسیه می باشد و هیچگونه تحریمی برای شهروندان ایرانی اعمال نکرده است.

خرید وبمانی
ParsianArz

یکی از مزیت های بزرگ استفاده از سیستم پرداخت وبمانی استفاده از آن به عنوان یک روش پرداختی برای کسب درآمد های بین المللی است. در صورتی که بخواهید موجودی حساب وبمانی خود را به ارز های رایج دیگری مانند ریال در کشور ایران یا دلار و یورو تبدیل کنید یا به اصطلاح اقدام به فروش وبمانی و یا نقد کردن ووچرهای وبمانی خود کنید، می توانید با استفاده از صرافی ارز دیجیتال پارسیان ارز این کار را در کوتاه ترین زمان با کارمزد بسیار پایین انجام دهید. برای خرید بیت کوین تنها کافی است در سایت خدمات پرداخت نوین عضو شوید و بعداز انجام مراحل احراز هویت ، نسب به خرید بیت کوین BTC اقدام کنید. بعداز پرداخت فاکتور ریالی به صورت خودکار کیف پول بیت کوین شما شارژ می شود.

فروش وبمانی