مقالات

آموزش خرید بیت کوین
25 فروردین 1399

آموزش خرید بیت کوین

بیت کوین به صورت فیزیکی وجود ندارد و برای خرید و فروش این ارز دیجیتالی می توانید از صرافی های آنلاین یا از طریق افراد حقیقی که در شبکه بیت کوین فعالیت دارند، بیت کوین تهیه کنید. بیت کوین و اتریوم به دلیل این که نسبت به سایر ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری روی آن ها ریسک کمتر و البته کارمزد تراکنش های آن کمتر است، بیشتر خرید و فروش می شود. در این مقاله همراه ما باشید تا آموزش خرید بیت کوین را یاد بگیریم.

ParsianArz ادامه
قیمت گذاری بیت کوین از چه عواملی تاثیر می پذیرد؟
22 فروردین 1399

قیمت گذاری بیت کوین از چه عواملی تاثیر می پذیرد؟

ویژگی منحصر به فرد ارزهای دیجیتال غیر متمرکز بودن بیت کوین است که نوسانات قیمت دلار و سیاست های خارجی و تورم کشورها بر قیمت بیت کوین تاثیر ندارد و توسط افراد فعال در شبکه بیت کوین فعالیت دارند. اما به دلیل این که نقل و انتقال بیت کوین از طریق اعتماد بین کاربر با کاربر است طی سال های اخیر قیمت آن به صورت صد هزار درصد افزایش داشته است. در این مقاله همراه پارسیان ارز باشید تا 7 مورد از عوامل تاثیر گذار بر قیمت بیت کوین را بررسی کنیم.

ParsianArz ادامه
استخراج بیت کوین
17 فروردین 1399

استخراج بیت کوین

بیت کوین یک ارز دیجیتال است که هیچ شبکه یا ارگانی از آن پشتیبانی و نظارت ندارد، اما سوال این جاست زمانی که اقدام به خرید و فروش بیت کوین می کنید، چه کسی تراکنش ها را کنترل می کند؟ افرادی داوطلب به نام استخراج کننده یا ماینر وجود دارد که بر تراکنش ها و نقل و انتقال بیت کوین نظارت می کنند.

ParsianArz ادامه
4  روش سرمایه گذاری با بیت کوین
15 فروردین 1399

4  روش سرمایه گذاری با بیت کوین

زمانی که در سایت صرافی های دیجیتال برای خرید یا فروش بیت کوین یا سایر ارزش های دیگر جستجو و بررسی می کنید، متوجه تغییرات زیادی در نوسانات قیمت بیت کوین می شوید.تعیین قیمت بیت کوین به دلیل این که کسی روی آن نظارت و کنترل ندارد؛ به دست فعالان این حوزه است اما طی سال ها و در دوره های مختلف نوسانات شدید و پر ریسکی داشته است.

ParsianArz ادامه
مزایا و معایب بیت کوین چیست؟
12 فروردین 1399

مزایا و معایب بیت کوین چیست؟

امری طبیعی و بدیهی است که خرید بیت کوین و فروش آن قطعا مزایایی به همراه دارد که همه روزه در سراسر دنیا خرید و فروش و توزیع می شود و این روند رو به گسترش است. در این مقاله قصد داریم به مزایای خرید و فروش و فعالیت در حوزه شبکه بیت کوین بپزداریم. در سایت پارسیان ارز همراه ما باشید تا به روزترین اخبار و قیمت ارزهای دیجیتال را با شما به اشتراک بگذاریم.

ParsianArz ادامه
آموزش کسب در آمد از طریق بیت کوین
10 فروردین 1399

آموزش کسب در آمد از طریق بیت کوین

به دلیل فراگیر بودن و دسترسی و خرید و فروش آسان بیت کوین،امروزه قیمت بیت کوین روند صعودی خود را طی می کند و افراد زیادی کسب درآمد از طریق بیت کوین را به عنوان شغل دوم یا حتی شغل اصلی انتخاب می کنند و به صورت مجازی و با استفاده از اینترنت کسب درآمد می کنند.در این مقاله همراه پارسیان ارز باشید تا روش های امن و راحت کسب درآمد با استفاده از بیت کوین را آموزش دهیم.

ParsianArz ادامه
آینده بیت کوین چیست؟
7 فروردین 1399

آینده بیت کوین چیست؟

به دلیل افزایش تمایل بسیاری از افراد در سراسر دنیا و افزایش تعامل و توزیع این ارز دیجیتال در صرافی های آنلاین ،نظریه و پیش بینی های متعددی در مورد بیت کوین وجود دارد که برخی عقیده دارند احتمال به وقوع پیوستن هر کدام از این نظریه ها ممکن است و دلیل آن هم این است که ارزهای دیجیتال همانند فلزات ،طلا و نقره تحت تاثیر بازار جهانی است و نوسانات شامل ارزهای دیجیتالی هم خواهد شد. در این مقاله همراه ما باشید تا پیش بینی و نظریات درباره بیت کوین را بررسی کنیم.

ParsianArz ادامه
روش نقد کردن بیت کوین به تومان
5 فروردین 1399

روش نقد کردن بیت کوین به تومان

دلیل اهمیت و جذاب بودن خرید و فروش و فعالیت در حوزه بیت کوی غیر متمرکز بودن است که باعث می شود ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین ،ارزش نسبی خود را حفظ کرده و درست به همین دلیل است که ارزش مالی بیت کوین حفظ می ماند و حتی از آن برای خرید و تهیه اقلام و سرویس های دیگر می توان استفاده کرد. دلیل دیگر اهمیت یافتن ارزش مالی بیت کوین قابل انتقال بودن و تقسیم پذیری آن دانست که کاربران را برای استفاده از این ارز دیجیتال محدود نمی کند.

ParsianArz ادامه